Te gjithe filma online me titra shqip i gjeni vetem ketu !

Mistreci


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Mistreci
Shiko filma online ne mistreci me kualitetin me te larte te teknologjise full high definition. Tashme cdo gje vjen ne falas per ju fale ketij website. Vetem nje klik ju duhet per te hapur filmin tuaj te preferuar. Ju mund ta beni kete nga ekrani I kompjuterit tuaj personal ose duke perdorur nje telefon te llojit smartphone.

Dikur ne kishim deshire te shihnim filmat tane te preferuar, por nuk na jepej mundesia. Tashme cdo gje eshte e mundur dhe falas. Mistreci sjell per ju filmat me te ndjekur dhe me te bukur vetem per ju ne falas. Nuk ka menevoje per dekoder apo karte me rimbushje mujore ose vjetore.

Gjithashtu ne punojme forte per t’u sjelle ju filmat me te fundit ne Kohen e duhur dhe me cilesine, kualitetin dhe rezolucionin me te larte. Nese keni ndonje preference filmi te vecante qe deshironi ta ndiqni dhe nuk ndodhet ne kete website, mistreci ka menduar t’u jap mundesine per kontakt, ne menyre qe ju ten a dergoni vetem titullin dhe ne do e titrojme dhe do e nxjerrim ne website.

Ne mendojme me te miren per ju, dhe punojme qe tu fitojme besimin,  ndaj mendojme te sjellim cdo dit e me shume risi te reja ne websiten tone. Mistreci eshte nje nga websitet e para ne shqiperi qe sjell kualitetin full high definition, I cili sjell nje kualitet me te larte te videos se filmit dhe ju do te shijoni ne maksimum castet dhe pjeset me te bukura te tij.

Me kalimin e kohes, me zhvillimin e teknologjise, edhe internet merr zhvillimet e veta, ndaj nese dikur nuk na jepej mundesia per te ndjekur ate qe deshironim per shkak te gjendjes financiare, sot e gjeni edhe falas. Keshtu mistreci, si nje nga websitet me te klikuara ne shqiperi, vendosi t’ua sjelle ju kete mundesi, ne menyre sa me te persosur.

Shikoni filmin tuaj te preferuar dhe filmat e fundit ne mistreci, dhe sic u thame me pare, mos nguroni ten a kontaktoni ne adresen tone te emailit nese ju deshironi te ndiqni nje film dhe nuk ndodhet ne kete website. Ne do e pergatisim per ju ne nje kohe te shkurter dhe me kualitetin me te mire te mundshem. Tani ju mund ta ndiqni filmin tuaj me te deshiruar falas.

Mistreci sjell nje sere llojesh te filmave, si aksion, drame, komedi, horror, thriller, premiere, etj. Gjithashtu ne jemi nga websitet e para ne shqiperi qe kemi sjelle filmat indian, si dhe I kemi transmetuar ato ne kualitetin me te larte. Ketu ka filma per te gjithe ju, dhe per te gjitha preferencat tuaja. Tashme vetem nje klik ju ndan nga filmi juaj I preferuar.

Komentoni poshte per cdo gje :)

+ comments + 207 comments

May 9, 2016 at 5:59 AM

shum mire :)

June 4, 2016 at 12:26 AM

super

June 21, 2016 at 2:01 PM

jeni me te miret

June 24, 2016 at 11:57 AM

Super

June 24, 2016 at 11:57 AM

DYLI

Anonymous
July 3, 2016 at 2:44 PM

nuk e hap dot e veshtire

Anonymous
July 7, 2016 at 9:37 AM

SUPER FARE ME KA KENAQUR SHUM KETA DOT QE KAM QENE PA PUNE !!!

Anonymous
July 8, 2016 at 1:52 PM

ky film na kalon pa gjum jam edhe turni i 3 kam shum pun do ti bie me grusht

Anonymous
July 13, 2016 at 7:15 AM

Goodd

Anonymous
July 15, 2016 at 5:30 PM

ju dua shum jeni faqa me e mir

Anonymous
July 22, 2016 at 2:47 PM

ju lumt bilja

Anonymous
July 24, 2016 at 1:12 PM

jeni faqa me e mire

July 25, 2016 at 12:33 PM

very nice

July 29, 2016 at 12:18 PM

.

Anonymous
July 31, 2016 at 11:31 AM

po

Anonymous
July 31, 2016 at 11:32 AM

shum bukur

Anonymous
August 11, 2016 at 1:39 PM

:)

August 12, 2016 at 1:40 PM

shume mire

August 22, 2016 at 12:54 PM

rambon pse nk e keni

August 22, 2016 at 12:55 PM

rambon

Anonymous
August 25, 2016 at 2:02 PM

jeni faqja me serioze dhe me prodhimtare ! Bravooo

Anonymous
August 26, 2016 at 1:44 PM

super filmat

Anonymous
August 26, 2016 at 2:26 PM

respekt per ju jeni faqja m e mir

Anonymous
September 2, 2016 at 1:48 AM

ju lumt bilja

ujku
September 2, 2016 at 1:44 PM

te mrekullueshem jeni.

Anonymous
September 2, 2016 at 3:48 PM

ik re pirdhu

Anonymous
September 3, 2016 at 9:40 AM

u hap faqja

September 15, 2016 at 12:33 PM

?????

September 15, 2016 at 12:34 PM

goodbye

Anonymous
September 16, 2016 at 1:01 PM

Mistreci ju pergezoj jeni te mrekullueshem vetem suksese!

September 17, 2016 at 8:23 AM

shum mir po para përfundimit po ndërprehet gjeth

September 17, 2016 at 11:49 AM

shume mire

Anonymous
September 19, 2016 at 8:26 AM

super

Anonymous
September 21, 2016 at 2:07 PM

uauauaua

Anonymous
September 24, 2016 at 6:59 AM

ju lumte! super

September 27, 2016 at 8:17 AM

sfida ;)

Anonymous
September 27, 2016 at 1:42 PM

shum mir

Anonymous
September 29, 2016 at 12:55 PM

great

September 29, 2016 at 12:56 PM

bukur fort..

September 29, 2016 at 1:05 PM

shum keqe

September 29, 2016 at 1:06 PM

shum mire

Anonymous
September 30, 2016 at 8:18 AM

ok

Anonymous
September 30, 2016 at 12:43 PM

Pse nuk po mundem me downloadu filmin Blood Father?!

Anonymous
October 1, 2016 at 9:54 AM

mistreci ju pershndes suksese me punen qe bani

October 1, 2016 at 1:27 PM

ok

October 1, 2016 at 1:28 PM

ok

October 1, 2016 at 2:22 PM

ok

Anonymous
October 2, 2016 at 3:19 AM

superr

Anonymous
October 2, 2016 at 4:20 AM

Nice

Anonymous
October 8, 2016 at 9:10 AM

shum i bukur super juu duam

Anonymous
October 8, 2016 at 2:32 PM

jeni te mrekullushem po pse nuk beni ndonjjje filem me te ri

October 10, 2016 at 6:30 AM

prefect

Anonymous
October 12, 2016 at 9:04 AM

bravoooooo

Anonymous
October 14, 2016 at 9:43 AM

superrr

Anonymous
October 15, 2016 at 2:13 AM

shume mire

Anonymous
October 16, 2016 at 9:37 AM

qdtwuuowioi

Anonymous
October 16, 2016 at 9:38 AM

bravo

Anonymous
October 16, 2016 at 12:17 PM

bukur

Anonymous
October 17, 2016 at 2:31 PM

shum faqe e mir

October 20, 2016 at 1:29 PM

shum

Anonymous
October 20, 2016 at 4:13 PM

nice amo ma shum HINDI..

October 23, 2016 at 1:10 PM

Viq vazhdoni :D

Anonymous
October 25, 2016 at 11:32 AM

Vari Karin Eshte

Anonymous
October 29, 2016 at 12:05 AM

pune e mir edhe un ka shum koh qe ju ercjelli

Anonymous
October 30, 2016 at 9:44 AM

pune e mire ;)

Anonymous
October 31, 2016 at 9:37 AM

trap

Anonymous
October 31, 2016 at 11:36 AM

tfort jeni

October 31, 2016 at 12:26 PM

nuk muj te shiqoj asnje film

November 1, 2016 at 8:41 AM

??

Anonymous
November 3, 2016 at 2:39 AM

shima

Anonymous
November 3, 2016 at 12:08 PM

Super

Anonymous
November 3, 2016 at 12:09 PM

Shum mire

Anonymous
November 5, 2016 at 1:42 AM

ok

Anonymous
November 5, 2016 at 7:21 AM

super

Anonymous
November 9, 2016 at 1:27 AM

super *.*

Anonymous
November 10, 2016 at 1:19 AM

veq vazhdoni shum mire

November 11, 2016 at 5:33 PM

superrrr

November 13, 2016 at 11:05 AM

mjj

Anonymous
November 14, 2016 at 4:44 AM

nice

Anonymous
November 15, 2016 at 4:06 AM

me ka pelqyer gjithnje kjo faqe

November 15, 2016 at 12:14 PM

po e gjete dot fim
lmin indian ;jete e dyfisht; mire do beni ta vini se kam kerkuar gjithandej ne tirane dhe se kam gjetur/////

Anonymous
November 16, 2016 at 1:11 PM

superrr

Anonymous
November 19, 2016 at 1:13 PM

super

November 21, 2016 at 5:35 AM

mire

November 21, 2016 at 5:36 AM

Sshum mire

Anonymous
November 21, 2016 at 10:40 PM

ok

November 22, 2016 at 7:38 AM

bukur

November 22, 2016 at 7:39 AM

;;;D;d

Anonymous
November 23, 2016 at 11:44 AM

bukur shume

November 24, 2016 at 11:27 AM

jeni njisha

Anonymous
November 24, 2016 at 12:05 PM

bravo

Anonymous
November 25, 2016 at 11:04 AM

numer 1 jeni ju lumte vetem vazhdoni

Anonymous
November 25, 2016 at 11:05 AM

numer 1 jeni ju lumte mistreci

Anonymous
November 26, 2016 at 5:26 AM

bukur

Anonymous
November 26, 2016 at 11:42 AM

bukur

November 27, 2016 at 1:49 PM

shume mire

Anonymous
November 28, 2016 at 4:19 AM

Bukur

November 28, 2016 at 1:42 PM

filmin "Moana" ju lutemmm

November 28, 2016 at 1:43 PM

Filmin "moana" ju lutemmm

Anonymous
November 28, 2016 at 3:00 PM

numer 1

Anonymous
November 29, 2016 at 2:59 AM

bravooo

Anonymous
November 29, 2016 at 5:24 AM

1

November 29, 2016 at 2:20 PM

BRAVOOOOOOOO

Anonymous
December 1, 2016 at 12:23 PM

poo

December 2, 2016 at 7:30 AM

shum mir

December 2, 2016 at 7:30 AM

shum mir

December 5, 2016 at 7:55 AM

shum mie sben pa ju

Anonymous
December 5, 2016 at 10:34 AM

mir

Anonymous
December 9, 2016 at 7:21 AM

super

Anonymous
December 9, 2016 at 10:29 AM

super

Anonymous
December 10, 2016 at 6:15 AM

super

December 10, 2016 at 1:30 PM

super

December 10, 2016 at 2:15 PM

Jeni me ta mirit

December 10, 2016 at 2:35 PM

A mundeni me fut nje film tek mistreci nese ka mundsi. Filmi e ka emrin "Djali qe vinte nga uji" ne anglisht kerkojeni ne google mbase mund ta gjeni "The boy who comes from water".?!##

December 10, 2016 at 2:37 PM

a mundeni me fut nje film .. filmi quhet djali qe vinte nga uji ne anglisht shkruhet the boy who comes from water

Anonymous
December 11, 2016 at 5:10 AM

shum mir

Anonymous
December 11, 2016 at 10:40 AM

super

Anonymous
December 11, 2016 at 10:40 AM

Superr

December 12, 2016 at 4:14 AM

andi

Anonymous
December 13, 2016 at 9:07 AM

shum mire :)

Anonymous
December 13, 2016 at 1:09 PM

shume bukur

Anonymous
December 13, 2016 at 3:17 PM

ok

Anonymous
December 14, 2016 at 12:15 AM

super

December 15, 2016 at 11:33 AM

mire super

December 15, 2016 at 11:33 AM

super

December 16, 2016 at 2:14 PM

sommer

December 17, 2016 at 4:19 AM

super film

December 17, 2016 at 4:19 AM

shume bukur

Anonymous
December 17, 2016 at 9:02 AM

.

December 19, 2016 at 1:44 PM

Shum mir

Anonymous
December 19, 2016 at 4:42 PM

Nice

December 20, 2016 at 12:58 AM

very good

Anonymous
December 20, 2016 at 10:23 AM

vk

Anonymous
December 21, 2016 at 6:43 AM

nice

Anonymous
December 22, 2016 at 8:43 AM

jeni nice

Anonymous
December 25, 2016 at 8:01 AM

super

Anonymous
December 25, 2016 at 8:09 AM

super

December 27, 2016 at 12:21 AM

super

Anonymous
December 27, 2016 at 11:33 AM

RAMBON KA MUNDESI ME E PA

Anonymous
December 27, 2016 at 11:33 AM

RAMBON KA MUNDESI ME E GJET

Anonymous
December 28, 2016 at 2:41 PM

te lumte pushka mistrec....ec aty

Anonymous
December 28, 2016 at 8:24 PM

?

Anonymous
December 30, 2016 at 9:12 AM

ok

Anonymous
December 30, 2016 at 9:13 AM

okkk ...

Anonymous
December 30, 2016 at 12:22 PM

Nqs eshte e mundur nje film te Jackie Chan Armour of God 2 Operation Condor 1991

Anonymous
December 31, 2016 at 10:06 AM

u

Anonymous
December 31, 2016 at 2:44 PM

??

Anonymous
January 4, 2017 at 9:07 AM

bravo , e admiroj punen tuaj

Anonymous
January 4, 2017 at 1:00 PM

bukur ;)

Anonymous
January 5, 2017 at 11:36 AM

Jeni

Anonymous
January 5, 2017 at 11:36 AM

Njisha

January 7, 2017 at 6:55 AM

shume mire

Anonymous
January 7, 2017 at 10:07 AM

super

Anonymous
January 7, 2017 at 1:49 PM

nr..111111

Anonymous
January 8, 2017 at 3:05 AM

SHUME TE MIRE FALEMINDERIT

January 8, 2017 at 5:18 AM

jeni me te miret

January 8, 2017 at 5:18 AM

jeni me te miret

January 8, 2017 at 2:29 PM

Jeni 11111sha

January 8, 2017 at 2:30 PM

JenI 11111sha

Anonymous
January 10, 2017 at 4:19 AM

Jeni me te miret, bravo!

Anonymous
January 10, 2017 at 2:33 PM

1sha

Anonymous
January 10, 2017 at 2:33 PM

faqja me e mire

Anonymous
January 10, 2017 at 5:01 PM

ok

Anonymous
January 10, 2017 at 5:02 PM

ok

Anonymous
January 11, 2017 at 2:22 AM

puna juaj e mrekullushme eshte reklama me e bukur

Anonymous
January 11, 2017 at 7:13 AM

I like this webpage. :)

azbi
January 11, 2017 at 9:34 AM

shum mir

Anonymous
January 11, 2017 at 2:04 PM

Palidhjeee

January 14, 2017 at 1:54 PM

brw

January 16, 2017 at 3:56 PM

perfekt

Anonymous
January 17, 2017 at 11:03 AM

.

Anonymous
January 18, 2017 at 2:27 AM

super

Anonymous
January 20, 2017 at 6:57 AM

nice

Anonymous
January 20, 2017 at 1:20 PM

super

Anonymous
January 20, 2017 at 4:32 PM

shyqyr qe u rregullu ishalla ka filmat me te fundit

Anonymous
January 21, 2017 at 9:45 AM

321231

Anonymous
January 21, 2017 at 12:23 PM

super

Anonymous
January 21, 2017 at 12:23 PM

nice

January 21, 2017 at 1:53 PM

nicee

Anonymous
January 21, 2017 at 1:53 PM

niceee

Anonymous
January 25, 2017 at 7:52 AM

nice

Anonymous
January 25, 2017 at 7:52 AM

nice

January 27, 2017 at 6:29 PM

Shume bukur

Anonymous
January 27, 2017 at 6:41 PM

nice nice

Anonymous
January 28, 2017 at 11:20 AM

jeni super

Anonymous
January 28, 2017 at 11:20 AM

jeni super

Anonymous
January 28, 2017 at 11:20 AM

nice nice

January 29, 2017 at 1:38 PM

good

January 29, 2017 at 1:38 PM

nice

January 29, 2017 at 1:39 PM

shum mir

Anonymous
January 30, 2017 at 6:00 PM

nice

February 1, 2017 at 7:38 AM

bukur

February 1, 2017 at 8:19 AM

gppd

February 2, 2017 at 10:14 AM

super

Anonymous
February 2, 2017 at 10:15 AM

super

Anonymous
February 3, 2017 at 11:18 AM

super

Anonymous
February 5, 2017 at 10:17 PM

bukur

Anonymous
February 5, 2017 at 10:17 PM

beuatyful

Anonymous
February 5, 2017 at 10:17 PM

super

February 6, 2017 at 2:35 PM

Jeni bossa Faleminderit

Post a Comment

Mos harroni te komentoni poshte mendimin rreth filmit, faleminderit!

Bej nje Koment:

 
Shiko Filma | Shiko Filma me titra Shqip | Shiko Filma ne cilesi HD | Filma me titra Shqip Copyright © 2016. Shiko Filma - All Rights Reserved.

Metitrashqip.com synon te behet nje videoteke virtuale, qe do te mund te shfletohet nga cdo pajisje (kompjuter, celular apo tablet). Filma dhe seriale te rinj shtohen vazhdimisht, duke shpresuar qe faqja jone te behet sa me shpejt nje videoteke personale me filma dhe seriale te ndryshme! Eja dhe bashkohu edhe ti me ne! Shikim te kendshem!

Shiko ndeshje
Metitrashqip.com ofron akses nga cdo pajisje mobile, smartfon apo tablet, si per serialet, ashtu edhe per filmat. Mjafton te klikosh butonin e filmit apo serialit per te shijuar filmin apo serialin e zgjedhur.
Shiko filma
Privacy Policy | DMCA