Te gjithe filma online me titra shqip i gjeni vetem ketu !

A Very Harold & Kumar 3D Christmas HD

PERSHKRIMI

Gjashtë vjet pas aventurës së tyre në Guantanamo, dy shokët Harold Lee dhe Kumar Patel shkaktojnë poterë kur pa dashje djegin pemën e Krishtlindjeve të sjellë dhuratë nga vjehrri i Haroldit.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , ,

Lethal Weapon – Sezoni 1 – Episodi 4

PERSHKRIMI

Roxheri dhe Myrtagu do të hetojnë një seri grabitjesh që në pamje të parë nuk kanë lidhje me njëra tjetrën dhe do të mundohen t’i kapin grabitësit përpara se të shtohen viktima.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , ,

Westworld – Sezoni 1 – Episodi 4

PERSHKRIMI

Logani tallet me Uilliam për shkak se mori Doloresin në një gjueti, ndërkohë në Teresa merr hetimin në dorë pasi mendon se Bernardi dhe Elsa po i fshehin diçka dhe shkon të takojë Fordin. Burri me të Zeza vazhdon kërkimet e tij për Labirintin dhe do të lirojë nga burgu Hektorin, në këmbim të një historie.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , ,

Eliminators (2016)

PERSHKRIMI

Një ish agjent federal me identitet të fshehur zbulohet kur disa grabitës tentojnë t'i grabisin shtëpinë. Ai duhet të shmanget nga njerëzit që duan ta vrasin duke mbrojtur edhe vajzën e tij.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , ,

Ben-Hur (2016)

PERSHKRIMI

Pa të drejtë, fisniku Xhuda Ben Hër bëhet skllav nga Roma dhe transferohet në det, por pasi shpëton nga vuajtjet e tij, Ben Hër kthehet për të marrë hak ndaj mikut të tij më të mirë Romak, i cili e tradhëtoi...


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , ,

The Whole Truth (2016)

PERFUNDIMI

Një avokat mbrojtës punon që të nxjer klientin e tij adoleshent të pafajshëm për vrasjen e të atit të pasur.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , ,

Bridget Jones’s Baby (2016)

PERSHKRIMI

Përqendrimi i Brixhit në jetën e saj si beqare dhe në profesionin e saj ndërpritet kur ajo mbetet shtatzëne, por me një problem... ajo ishte vetëm 50 % e sigurt për identitetin e babit të fëmijës së saj.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , ,

The Ivory Game (2016)

PERSHKRIMI

Aktivistët e kafshëve të egra vihen kundër gjuetarëve pa leje, në përpjekje për t'i dhënë fund tregtisë së fildishit në Afrikë.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , ,

Fright Night

PERSHKRIMI

Çarli Bruster më në fund i ka të gjitha, shoqërohet me fëmijët e njohur dhe është i lidhur me vajzën më seksi të gjimnazit të tij. Në fakt, është aq i hatashëm saqë përbuz edhe mikun e tij të ngushtë Edin. Por telashet mbërrijnë kur një i huaj intrigues i quajtur Xherri shpërngulet në shtëpinë ngjitur. Ai në fillim duket si një djalë fantastik, por diçka nuk shkon dhe të gjithë, duke përfshirë dhe mamanë e Çarlit, nuk e vënë re. Pasi bëhet dëshmitar i disa ndodhive shumë të pazakonta, Çarli mbërrin në një përfundim të pagabueshëm: Xherri është një vampir që po gjuan viktimat e vet në lagjen e tij. I paaftë për të bindur ndokënd që po thotë të vërtetën, Çarli duhet të gjejë një mënyrë për ta hequr qafe përbindëshin në këtë rikrijim të filmit klasik.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , ,

Love Is All You Need? (2016)

PERSHKRIMI

Paragjykime. Të drejtat e njeriut. Bulizëm. “Romeo dhe Zhulieta”. “ Një ëndërr “. Bazuar në filmin me metrazh të shkurtër me të njëjtin emër i cili ka fituar shumë çmime.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , ,

Divines (2016)

PERSHKRIMI

Një adoleshente me një familje të shkatërruar, e rritur në rrugët e një lagjeje në Paris, takohet me një kërcimtar që ia ndryshon jetën 360 gradë.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , , ,

Berserk: The Golden Age Arc II – The Battle for Doldrey

PERSHKRIMI

Përshkrimi Për tre vite, Gatsi besonte se misioni i tij ishte të përmbushte ëndrrën e Grifith. Por në vend që të konsiderohet miku dhe i besuari i Grifith, ai kupton se në fakt i duhet ta lërë Bandën e Hauksave. Në të njëjtën kohë, është gati për të filluar një betejë e përgjakshme për të marrë kështjellën e Doldrit nga mbretëria e Çuderit. Bandës së Hauksave do t’i duhet të përballojë një ushtri të fuqishme prej 30,000 ushtarësh!


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , ,

I Am Bruce Lee (2012) (DOCUMENTARY)

Përshkrimi

Një film-dokumentar mbi jetën e Brus Li, njeriu që solli revolucion me mendimet dhe filozofitë e tij. Pamje të rralla dhe foto të vjetra, për atë që cilësohet edhe si 'Babai i Arteve Marciale'.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , ,

Anonymous a.k.a. Hacker (2016)

PERSHKRIMI :

Aleks Daniliuk është një adoleshent që mëson marifetet e programimit kompjuterik. Kur familja e tij fillon të ketë probleme financiare, ai i futet jetës së krimit në internet dhe vjedhjes së identiteteve, i mbushur me inat për bankat. Gatë rrugës njihet me Sajin, një batakçi rrugësh i cili e prezanton me shkëmbimin në tregun e zi, dhe me Kirën, një hakere të re e cila nuk është vërtet ajo që duket.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , ,

Redemption HD

PERSHKriMI

I Pastrehë dhe në arrati nga një gjykatë ushtarake, një i dëmtuar ish-ushtar i forcave speciale të lundrimit kriminal te Londrës konfiskon një mundësi për të marrë përsipër identitetin e një burri tjetër – transformimin në një engjëll hakmarrës në proces.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , ,

Bloodsport HD

PERSHKRIMI

Frank Dux e ka kaluar jetën e tij duke më të trajnuar nga Tanaka për të marrë pjesë në kumite, i fundit arteve marciale turneu, ku pjesëmarrësit janë të plagosur rëndë, madje edhe vrarë. Frank vendos për të shkuar pavarësisht se janë thënë nga eprorët e tij në ushtri që ai nuk mund, sepse ata kanë nevojë për atë. Dy oficerë të ushtrisë janë dërguar për të marrë atë dhe gjurmët çon në Hong Kong, por Frank shpëton ata. Ndërsa Frank përparime, ai e di se ai mund të duhet të përballet me Chong Li, kampionja në fuqi, i cili e ka vrarë një pjesëmarrës pak.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , , ,

Anaconda HD

PERSHKRIMI

Një ekip filmik i “National Geographic”, merret peng nga një gjahtar i çmendur, i cili i merr ata me vete në kërkimin e tij për të kapur gjarpërin më të madhë vdekjeprurës në botë.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , , ,

Footloose HD

PERSHKRIMI

Rehn MakKorman është një djalë i ri me shpirt të lirë. Megjithatë, në shtëpinë e tij të re në Beaumont, gjërat janë shumë konservatore. Rehn nuk rri duarkryq por bën ”revolucionin” e tij.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , , ,

Nëntori i dytë (1982) HD

PERSHKRIMI

Ngjarja e shpalljes së Pavarësisë, kur personalitetet më të famshëm të kombit, të udhëhequr nga Ismail Qemali, pas shumë pengesash ngritën flamurin shqiptar në Vlorë.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , , ,

Red Eagle (2010) HD

Përshkrimi

Një hero lufton kundër kriminelëve dhe njerëzve të korruptuar dhe vret këdo që vë në rrezik mirëqenien e qytetit.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , ,

Half Past Dead 2 HD

PERSHKRIMI

Ish kampioni botes i versionit WWE & WCW Bill Goldberg dhe antari i grupit te hip-hop Tha Pound Ricardo “Kurupt” Brown shtytin jeten në kufi në këtë vazhdim shpërthyese të filmit hit te vitit 2002 Half Past Dead.


!! Ju lutemi mos harroni te komentoni poshte !!
Labels: , , , , , , ,
Powered by Blogger.
 
Shiko Filma | Shiko Filma me titra Shqip | Shiko Filma ne cilesi HD | Filma me titra Shqip Copyright © 2016. Shiko Filma - All Rights Reserved.

Metitrashqip.com synon te behet nje videoteke virtuale, qe do te mund te shfletohet nga cdo pajisje (kompjuter, celular apo tablet). Filma dhe seriale te rinj shtohen vazhdimisht, duke shpresuar qe faqja jone te behet sa me shpejt nje videoteke personale me filma dhe seriale te ndryshme! Eja dhe bashkohu edhe ti me ne! Shikim te kendshem!

Shiko ndeshje
Metitrashqip.com ofron akses nga cdo pajisje mobile, smartfon apo tablet, si per serialet, ashtu edhe per filmat. Mjafton te klikosh butonin e filmit apo serialit per te shijuar filmin apo serialin e zgjedhur.
Shiko filma
Privacy Policy | DMCA